قیمت ماسک سه لایه سه بعدی

قیمت ماسک سه بعدی به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد

قیمت جدیدی برای ماسک سه بعدی در نظر گرفته نشده است.
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۵ کد : ۳۸۵۰ اخبار معاونت
تعداد بازدید:۱۶۲
مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی طی نامه ای به معاونت های غذا و دارو سراسر کشور اعلام کرد: ماسک سه بعدی تنها نوعی ظاهر متفاوت با ماسک سه لایه دارد و قیمت جدیدی برای آن تعیین نشده است.

مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو طی نامه ای به دانشگاه های علوم پزشکی  اعلام کرد:

احتراماً با عنایت به تولید و توزیع ماسک های سه بعدی ، نظر به اینکه کالای مذکور از لحاظ عملکرد و فیلتریشن، مطابق ماسک های سه لایه بوده و تنها تفاوت در شکل ظاهری آن می باشد از طرفی باتوجه به اینکه ماسک های مذکور با قیمتهای مختلف به فروش می رسد و زمینه سوء استفاده برای برخی واسطه ها فراهم شده است بدین وسیله اعلام می دارد از نظر این اداره کل ، درحال حاضر قیمت کالا معادل قیمت ماسک های سه لایه (درب کارخانه ۸۰۰ مصرف کننده نهایی ۱۰۰۰ تومان برای هرعدد) می بایست در نظرگرفته شود.

و هرگونه تغییر و بازنگری در قیمت، مستلزم ارائه اسناد مثبته، (آنالیز مواد و هزینه های نیروی انسانی،استهلاک ماشین آلات و ..) جهت طرح در کمسیون قیمت گذاری این اداره کل می باشد.

بدیهی است، شرکت های تولیدکننده جهت تولید و توزیع ماسک های سه بعدی می بایست نسبت به ثبت کالا و اخذ پروانه ساخت اقدام نمایند.

کلید واژه ها: قیمت ماسک سه بعدی ابلاغ شد ابلاغ قیمت ماسک سه بعدی ماسک سه بعدی قیمت جدید ندارد ماسک سه بعدی نوعی از ماسک سه لایه است


( ۱ )

نظر شما :